Skip to content

Ще до народження мама кликала її булочкою: подробиці народження дівчинки-велетня у Дніпрі

Дівчинку-велетня вагою шість кілограмів народила молода матуся у Дніпрі. Такі розміри неабияк здивували лікарів. За результатами УЗД, дитина мала б бути вдвічі меншою. Подробиці рекордного випадку повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на ТСН.

Родина з Нікополя мріяла про малюка понад два роки. І ось у свій день народження Анастасія дізналася про вагітність. За її словами, до сьомого місяця живота майже не було видно. А вже протягом наступних двох місяців він став просто величезним.

Мама дивується, адже в родині до цього не було малюків з великою вагою.

«Я сама наврочила доньку-рекордсменку, бо ще до народження кликала її на прізвисько, я її всю вагітність звала булочкою», – жартує матуся.

Є припущення, що причиною став цукровий діабет, на який хворіє Анастасія. Під час пологів лікарі вирішили робити кесарів розтин.

«Дуже давно не було таких гігантських дітей. У мами дитинки важкий діабет, але мама дуже сумлінна, і вона слідкує за своїм здоровʼям, вона чітко виконує всі рекомендації, інсулінотерапію лише по схемі робить», – розповідає фахівчиня.

А тим часом, новонароджена ще у лікарні. За прогнозами медиків, вже скоро вона поїде додому. Тепер родичі дівчинки-рекордсменки турбуються про нові речі для неї. Адже весь придбаний раніше одяг виявися замалим. До речі, лікарі запевняють, що у подальшому дитина не буде так швидко рости і незабаром вже не відрізнятиметься розміром від однолітків.

Батько, який був поруч під час народження донечки, вже знову повернувся до служби. Дідусь також служить у війську. Та жінки вірять: їхні чоловіки вціліють і побачать, як зростає дитина. Імʼя для дівчинки вже обрали – Мирослава.

«Хочеться, щоб був мир», – кажуть батьки.

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: