Skip to content

Протягом 9 місяців 2023 року птахофабрика «Оріль-Лідер» сплатила понад 183 млн грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів

183,8 млн грн сплачено податків і зборів до бюджетів усіх рівнів за 9 місяців 2023 року

Протягом 9 місяців 2023 року птахофабрика «Оріль-Лідер» сплатила понад 183 млн грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, – повідомляє сайт «Наше Місто».

До загальнодержавного бюджету за 9 місяців перераховано 28 млн грн. До місцевих бюджетів перераховано 75 млн грн. Сума єдиного соціального внеску (ЄСВ) на загальнообовʼязкове державне соціальне страхування робітників підприємства становить 80 млн грн.

Водночас загальна сума сплачених податків, зборів та внесків компанією МХП складає понад 4,2 млрд грн. Варто додати, що в МХП працює програма життєстійкості «МХП Поруч» для мобілізованих та ветеранів ЗСУ.

Програма «МХП Поруч» покликана створити для кожного військового або військової умови, у яких зможуть не тільки повернутися до цивільного життя, але і якісно реалізувати свої права, отримати різнобічну підтримку та нові можливості.

Ми відчуваємо відповідальність не тільки за колег, які стали на захист нашої держави, але й за тих, хто поруч із нами – рідних працівників, орендодавців МХП, жителів громад, де компанія має виробничі потужності.

Програмою передбачений комплекс заходів, спрямованих на адаптацію, професійну підготовку (перепідготовку), психологічну реабілітацію, соціальне забезпечення.

Протягом 9 місяців 2023 року птахофабрика «Оріль-Лідер» сплатила понад 183 млн грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів

Працюємо заради Перемоги!

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: