Skip to content

Залишилось 3 дні: в ДТЕК Дніпровські електромережі зробили термінову заяву про передачу показів лічильників

Ксенія Куземко

Настав час передачі показів лічильника. Зробити це найзручніше через чат-бот у Viber і Telegram. Сервіс працює 24/7 та надає можливість передавати та отримувати інформацію у зручному форматі без необхідності відвідувати офіси компанії. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на ДТЕК Дніпровські електромережі.

Передача показів через чат-бот у Viber і Telegram займає кілька хвилин. Для того, щоб почати користуватися чат-ботом необхідно:

  • в пошуку месенджера Viber і Telegram ввести «ДТЕК Дніпровські електромережі»;
  • пройти процедуру верифікації (для незареєстрованих клієнтів);
  • обрати в меню «передати покази лічильника» та, слідуючи підказкам меню, надіслати інформацію;

Передавати актуальні дані лічильників слід в останні 2 дні поточного місяця до 3-го числа наступного. Це дозволяє уникнути розбіжностей між розрахованим та фактично спожитим об’ємом електроенергії та отримувати рахунки лише за реально використане світло.

Окрім чат-бота, передати покази можна також через інші дистанційні канали та онлайн-сервіси в ДТЕК Дніпровські електромережі. Такі як:

  • вебформа на сайті ДТЕК Дніпровські електромережі, що працює без реєстрації;
  • IVR-меню контакт-центру, натиснувши «2»:

для стаціонарних телефонів (056) 790-99-00; 0-800-301-497

для мобільних телефонів (067/066/063) 790-99-00;

  • особистий кабінет на сайті ДТЕК Дніпровські електромережі;

Нагадуємо: мешканцям Дніпропетровщини необхідно щомісяця повідомляти покази лічильника за світло. Зробити це можна за допомогою дистанційних сервісів. Передавати покази треба навіть, якщо клієнт вимушений був тимчасово залишити своє житло, та, відповідно, не використовує електроенергію — обов’язково потрібно дублювати попередній показ. Вчасно передана інформація про спожиту електроенергію дозволяє сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а компанії-постачальнику — рахунки за спожиту електроенергію.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: