Skip to content

Де у Дніпрі припинено водопостачання станом на ранок 1 листопада

Новини Дніпра: Яка ситуація з водою станом на 18:00

Станом на ранок 1 листопада у Дніпрі всі підвищувальні насосні станції та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

З самого ранку аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» розпочне роботу над ліквідацією течії водопроводу на вул. Королеви Єлизавети ІІ, 2. Припинено водопостачання на вул. Харківська, 8а, вул. Королеви Єлизавети ІІ, 7, вул. Михайла Коцюбинського, 1. Водопостачання відновлять одразу після завершення робіт.

За минулу добу, 31 жовтня, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 38 засмічень на каналізаційних мережах водовідведення, а також ліквідовано 21 пошкодження на мережах водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Бригади КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно приступити до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також ліквідації пошкоджень на мережах водопостачання.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: