Skip to content

Два великі міста Дніпропетровської області повідомили про старт опалювального сезону

Як у Дніпрі ситуація з теплом та водою: оперативні дані на ранок 25 листопада

У Дніпропетровській області анонсували початок опалювального сезону у двох великих містах. Хто перший отримає тепло, читайте в матеріалі сайту «Наше Місто».

Вже завтра, 1 листопада, у Кам’янському почнуть підключати опалення об’єктам соціальної інфраструктури. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

«Теплопостачальні організації міста готові до запуску. В першу чергу тепло отримають медичні установи, школи, дитячі садочки та інші заклади бюджетної сфери. Нарахування споживачам будуть здійснюватися лише з моменту фактичної подачі теплоносія до кожного окремого будинку», – написав Білоусов.

Майже через тиждень, 6 листопада, тепло отримають мешканці Жовтих Вод. Про це повідомила Жовтоводська міська рада. Як пояснив директор Тепломережі Сергій Донченко, згідно з правилами технічної експлуатації, передумов для негайного старту опалювального сезону немає.

«Середньодобова температура – вище 8 градусів. Проте за прогнозами синоптиків із 12 листопада очікується зниження температури та навіть мінус уночі. Задля уникнення навантаження на електромережі, завчасного підключення до тепла всіх житлових будинків та об’єктів соціальної сфери погоджено розпочати опалювальний сезон орієнтовно із 6 листопада», – йдеться у повідомленні міської ради.

У разі погодних змін, дату буде переглянуто, але з урахуванням рівня споживання електроенергії жовтоводцями, додали у міськраді.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: