Skip to content

Штормове попередження у Дніпрі та області: через негоду енергетики працюють у посиленому режимі

Софія Танченко

Негода у Дніпрі 28 жовтня: енергетики працюють у посиленому режимі

Як ми раніше повідомляли, у Дніпрі та області на 28 жовтня оголосили штормове попередження через сильні пориви вітру. У зв’язку з цим аварійні бригади ДТЕК “Дніпровські електромережі” переведені у посилений режим готовності та працюватимуть 24/7, аби забезпечити клієнтів надійним електропостачанням. Про це повідомили у прес-службі компанії, передає “Наше місто”.

У компанії закликають жителів області за можливості залишатися вдома та бути обережними. Не наближатися до оголених дротів, обірваних ліній, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор.

Поради під час можливих масових відключень через негоду: інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі “Аварійні відключення”. Якщо ваша адреса там є, — енергетики вже знають про відключення та відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу — повідомте про це у кол-центр ДТЕК “Дніпровські електромережі” за телефонами (056/066/067) 790 99 00, через сторінку Facebook або чат-бот у Viber та Telegram.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: