Skip to content

Гроші на ЗСУ: у Дніпрі містяни закликають залишити в громадах “військовий” ПДФО

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Містяни закликають залишити в громадах ПДФО

Сьогодні у Дніпрі відбулася чергова акція “Гроші на ЗСУ”. Містяни закликали центральну владу залишити в громадах “військовий” податковий ресурс. Таким чином місцеві органи влади зможуть продовжувати надавати підтримку нашим захисникам, передає “Наше місто“.

Люди вимагають продовжити надання допомоги армії та збільшити її обсяг. Вони підкреслюють, що на передовій служать їхні родичі та друзі, які вносять великий внесок у підтримку військових. Тому вони закликають залишити “військовий” податковий ресурс в громадах та зберегти можливість надання допомоги військовим, які розташовані в цих громадах.

“Я живу у Дніпрі вже два роки. Приїхав сюди в гості за кілька місяців до повномасштабної війни. Я сам з окупованої території, з Херсону. Із соцмереж та телебачення знаю, що Дніпро одне з тих міст, яке виділяє найбільше коштів на допомогу ЗСУ. Це і дрони, і позашляховики, інша необхідна нашим військовим техніка. Також знаю, що влада хоче забрати з місцевих бюджетів військовий ПДФО. Я вважаю, що це неправильно. Гроші повинні залишатись в місті. Щоб можна було і надалі активно допомагати військовим. Саме тому я прийшов на цей мітинг”, – сказав учасник акції Юрій.

Нагадаємо, що 17 жовтня ВРУ не підтримала в другому читанні законопроект 10037, який передбачав вилучення близько 65 мільярдів гривень щорічно з бюджетів громад на користь Мінстратегпрому та Держспецзвязку. Його Відправили на повторне друге читання.

Ні для кого не таємниця, що Дніпро постійно надає різноманітну допомогу військовим підрозділам. Щотижня на фронт відправляється допомога на десятки мільйонів гривень.

Те, що Дніпро є лідером в Україні по допомозі армії, неодноразово визнавали авторитетні громадські організації та журналісти. Так, нещодавно видання “Наші гроші” писало, що Дніпро – лідер із закупівлі дронів.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Поділитися: