Skip to content

За кордоном, хоч і під слідством: колишнього топ-менеджера Приватбанку Володимира Яценка знайшли в Європі

Анна Диброва

За кордоном, хоч і під слідством: колишнього топ-менеджера Приватбанку Володимира Яценка знайшли в Європі

Володимир Яценко, топ-менеджер олігарха Ігоря Коломойського, якого НАБУ затримувало у справі розтрати коштів Приватбанку, зміг виїхати за межі України під час військового стану, про це повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Дніпро оперативний.

Гучне затримання відбулось у лютому 2021 року, тоді детективи НАБУ для затримання колишнього топ-менеджера Приватбанку Яценка навіть примусили приземлитись приватний літак.  Це стало першим подібним випадком в Україні, на борту цього літака і перебував Володимир Яценко який летів із Дніпра до Відня, столиці Австрії, де частенько оселяються опальні українські олігархи.

За даними Національного антикорупційного бюро на жовтень 2023 року – Володимир Яценко досі вважається підозрюваним. Однак за рішенням суду йому було обрано запобіжний захід у вигляді застави, без обмежень пересування.

Вже під час загальної мобілізації, Яценко кілька разів виїжджав з України – як “особа з інвалідністю 2-ї групи”, повідомляють джерела у прикордонній службі. Останній перетин кордону Яценко здійснив у серпні 2022 року і більше не повертався. Восени 2022 року Володимир Яценко перебував у столиці Австрії, де його зафіксували журналісти.

Довідка:

Володимир Анатолійович Яценко народився 18 листопада 1969 року у місті Кам’янське Дніпропетровської області. У ПриватБанку працював із липня 1992 року. Є співзасновником “Монобанку”.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: