Skip to content

У Дніпрі розробили унікальний безкоштовний проєкт для дистанційного навчання дітей до 7 років

Анна Диброва

У Дніпрі розробили унікальний безкоштовний проєкт для дистанційного навчання дітей до 7 років

У Дніпрі презентували унікальний масштабний цифровий проєкт «Дошкільнятко». Його розробили для навчання та розвитку дітей до 7 років, пише сайт «Наше місто» з посиланням на міську владу. На порталі доступно понад 300 розвивальних ігор та аудіокниги. Заняття для малечі розбиті по тематиках: довкілля, соціум, мистецтво, математика та мовлення.


«Платформа є повністю безкоштовною, не містить реклами. Програма навчання затвердженна Міністерством освіти та науки. У нас є ціль зробити Дніпро цифровим та диджаталізованим містом, тож ми вважаємо, що починати потрібно з дошкільних закладів освіти. Сьогодні ми презентуємо проєкт «Дошкільнятко» керівникам закладів дошкільної освіти, аби вони впроваджували цей проєкт у своїх садочках», — зазначив Артем Трапезніков, директор КП «Цифрова трансформація і автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро»» ДМР.


Одна з гостей презентації — переможниця проєкту «Супермама» Вікторія Лущинська. Її діти вже давно переросли навчальну програму «Дошкільнятко». Молодшій донці 14 років, старшій – 25-ть. Каже, прийшла, бо очікує онуків і отримана інформація обов’язково знадобиться в майбутньому.


«Я переконана, що за цифровими технологіями, онлайн-навчанням майбутнє. І знайомство з цифровим світом через «Дошкільнятко» буде корисним для дітей. Вони з одного боку в ігровій формі розвиватимуться та навчатимуться, з іншого вчитимуться користуватися електронними пристроями», — упевнена Вікторія Лущинська.


Для зручності та систематизації навчального процесу програма поділена на місяці. Якщо малеча впоралася з усіма завданнями місяця, їй відкривають наступний рівень. Заняття поступово стають складнішими щомісяця. Вони розроблені відповідно до навичок дітей у певний період навчання. Ознайомитись з порталом «Дошкільнятко» можна за посиланням https://sadok.dniprorada.gov.ua. Для реєстрації необхідно вести своє ім’я, прізвище та адресу електронної пошти.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Освіта, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: