Skip to content

Оце апетити: фігуранту справи про спробу підкупу мера Дніпра оголосили нову підозру в розкраданні 307 млн грн

Валерія Доброта

Нова справа проти Микитася - Наше Місто

Гучний скандал, пов’язаний зі спробою екс-нардепа та колишнього керівника «Укрбуда» Максима Микитася підкупити мера Дніпра Бориса Філатова за 22 млн євро, рік назад наробив чимало шуму в інформаційному просторі. А сьогодні стало відомо, що Микитасю оголосили нову підозру в розкраданні 307 млн гривень на будівництві для міноборони, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на НАБУ і САП.

Його компанія мала побудувати склади для ракет за 3 млрд гривень. Частину цих грошей підозрюваний хотів привласнити, проте законодавство дозволяло йому отримати лише 30% від річного обсягу робіт як аванс. Тож він і його помічники повпливали на силовиків та змогли збільшити його розмір до 80%.

Міноборони перахувало понад 307 млн гривень. Втім, будівництво об’єкта, який мав би підсилити обороноздатність країни, фактично не розпочали, а виділені кошти вивели на рахунки інших підконтрольних компаній.

Разом із Микитасем підозри отримав його парламентський помічник Андрій Якусевич, директор ТОВ «Північно-український будівельний альянс» Олександр Дорош і експерший заступник начальника Генерального штабу ЗСУ Ігор Колесник (обіймав посаду в 2016-2019 роках).

Категорія: Відео, Війна, Кримінал, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: