Skip to content

За повернення живих і мертвих: легендарну вівчарку Спаркі з Павлограду нагородили за службу (Відео)

Валерия Федоренко

За повернення живих і мертвих: легендарну вівчарку Спаркі з Павлограду нагородили за службу (Відео)

Нещодавно відбулася ІІ Церемонія нагородження «Чотирилапі захисники», в якій взяли участь собаки, які працюють у службах і відомствах сектору безпеки і оборони України та цілодобово боронять і рятують людей. Серед учасників була вівчарка з Павлограду, яка заслужено отримала відзнаку за свою роботу, – повідомляє «Наше місто».

На ІІ Церемонії «Чотирилапі захисники» нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань та виявлену хоробрість отримали 23 службові собаки. Серед них була і Спаркі – легендарна вівчарка з павлоградського загону «Антарес».

На Церемонії нагородження Спаркі отримала відзнаку «За врятоване життя».

Вівчарка по кличці Спаркі – атестована пошуково-рятувальна собака міжнародного рівня. Їй вже 10 років, але, попри свій вік та перенесену операцію з видалення органів, Спаркі продовжує виконувати надважливі завдання з пошуку людей.

З початку повномасштабного вторгнення павлоградська вівчарка розшукала більш ніж 140 загиблих людей. Разом із керівницею загону «Антарес» Ларисою Борисенко Спаркі постійно бере участь у пошукових роботах гуманітарного проєкту «На щиті».

У березні цього року під час пошукової місії на Харківщині Спаркі разом зі Ларисою Борисенко підірвалися на розтяжці. Через підрив Лариса отримала дуже важкі травми. Проте після десятка операцій та чотирьох місяців реабілітації жінка стала на ноги.

«Ми зі Спаркі дуже вдячні всім, з ким довелося, доводиться та ще доведеться працювати в пошукових та пошуково-рятувальних місіях», – зазначає Лариса Борисенко.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: