Skip to content

Рятувала військових під час лекцій в медколеджі: історія 19-річної дніпрянки, яка стала бойовою медикинею

Валерия Федоренко

Рятувала військових під час лекцій в медколеджі: історія 19-річної дніпрянки, яка стала бойовою медикинею

Дівчина з Дніпра не так давно закінчила навчання і одразу без вагань вирішила піти до лав тероборони як бойова медикиня. Тепер Катерина рятує поранених на одному з найгарячіших напрямків фронту — Запорізькому. Про це повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Вікна.

Дніпрянка Катерина у свої 19 років вже стала бойовою медикинею. Після закінчення навчання в медколеджі дівчина без вагань стала до лав 108-ї окремої бригади тероборони.

«Я колись дивилась фільм з мамою і там розповідалося про військових медиків. І я подумала, що напевно хочу стати медиком».

Катерина згадує, що ще 10-річною школяркою ходила з мамою волонтерити до поранених бійців у 2014 році.

«Мама взяла мене під руку і ми ходили в госпіталь чергувати, потім на вокзал. Мили, допомагали переносити речі. Потім у мами з’явилися постійні зміни – декілька днів на тиждень. Тож я була там часто».

Після закінчення школи Катерина вирішила втілити свою мрію стати медиком та пішла навчатися в медколедж. Проте в один день, прям перед лекцією, почалася повномасштабна війна. Тоді заняття відмінили, але надалі дівчина вирішила знайти себе у тактичній медицині та навчатися цьому довелося між парами у коледжі.  

«Доводилося відпрошуватися з лекцій, бо їдемо до бійців навчатися. Я й так вчуся у медичному коледжі, в мене вже є якісь розуміння, що відбувається з людським тілом».

Як тільки дівчина закінчила навчання – одразу пішла на фронт. Уже пів року бойова медикиня з Дніпра надає допомогу нашим захисникам та захисницям разом зі своїми колегами. Катерина каже, не могла інакше, бо її рідний брат нині теж захищає Україну.

«Я знайшла своє місце, бачу, чим можу займатися далі. Мені подобається. Якби можна було повернутися в минуле, я б пішла так само», — розповідає бойова медикиня Катерина.

Рятувала військових під час лекцій в медколеджі: історія 19-річної дніпрянки, яка стала бойовою медикинею

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: