Skip to content

Класична музика та сучасний перфоманс: де у Дніпрі цікаво провести вечори на цьому тижні

Юліанна Кокошко

Класична музика та сучасний перфоманс: де у Дніпрі цікаво провести вечори на цьому тижні

Кінець жовтня у Дніпропетровській філармонії ім. Л. Когана обіцяє бути насиченим. Вечори найближчої п’ятниці та суботи у дніпрян є можливість  провести дуже цікаво. Про це повідомляє «Наше Місто».

У п’ятницю 27 жовтня о 18.00 філармонія запрошує  на неймовірної краси симфонічний концерт з програмою, що подарує слухачам вражаючу виконавську майстерність, безліч позитивних вражень та незабутніх спогадів. У програмі:

  • Михайло Вербицький. Симфонія №3
  • Вольфганг Амадей МОЦАРТ. Концерт n. 23
  • Вольфганг Амадей МОЦАРТ. Увертюра до опери “Дон Жуан”
  • Ріхард ШТРАУС. Сюїта з опери “Кавалер  Троянди”

Чарівна музика буде звучати у виконанні академічного симфонічного оркестра Дніпропетровської філармонії, художній керівник, головний диригент – Айдар Торибаєв. До того ж цього вечора на сцені буде чудова солістка  –  лауреатка десятків міжнародних конкурсів Тетяна Шафран з Києва. Вона виступала у престижних концертних залах Європи, Південної та Північної Америки, Африки, Австралії та Азії.  Як солістка грала з багатьма оркестрами та диригентами.

А у суботу 28 жовтня о 18.00  фізичний театр «glubshe.company» представляє самобутній танцювальний перформанс з антрактом «МИ НЕ….». Ця незвична вистава –  про відповідальність за свої дії та їх відображення на буття. Перед її персонажами постає питання: бігти від себе або розвернутися обличчям до результатів своїх вчинених діянь.  Режисер-постановник, а також автор сценографії  – Валерія Хижняк.

Категорія: Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: