Skip to content

Де у Дніпрі немає води 22 жовтня: адреси відключень

Олена Завгородня

Новини Дніпра: Відключення води 21 вересня (адреси)

У Дніпрі протягом ночі знеструмлень чи аварій на тепло-розподільчих пунктах, підвищувальних та насосно-фільтрувальних станціях не зафіксовано. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Напередодні  ввечері бригади КП «Дніпроводоканал» завершили аварійні роботи за такими адресами:

  • вул. Янтарна, 81-А, відновлено водопостачання по вул. Янтарна, 71-81, вул. Старочумацька, 78-84 та вул.Холодильна, 55-61;
  • ж/м Тополя-2, буд. 2, відновлено водопостачання цього будинку;
  • вул. Набережна Перемоги, 100, відновлено водопостачання по вул. Набережна Перемоги, 98, 100;
  • вул. 93-ї Холодноярської Бригади, 3, відновлено водопостачання по вул.93-ї Холодноярської Бригади та просп. Д.Яворницького, 67-83.

 Сьогодні будуть продовжені аварійні роботи по вул. Весела, 32. Наразі поки без води жителі вулиць Весела, Вільного Козацтва, Михайлова, Г.Мазуренко, Індустріальна.

За минулу добу бригади КП «Дніпроводоканал» очистили  48 засмічень на мережах водовідведення, а також усунули 25 пошкоджень на мережах водопостачання.

Сьогодні комунальники також продовжать роботи за заявками містян на очищення засмічень на мережах водовідведення та усуненні пошкоджень на мережах водопостачання, що надійшли до «Контакт-центру» Дніпровської мерії. Ці роботи проводяться без відключення водопостачання.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: