Skip to content

Обіцяв підірвати: українська військова Емеральд розповіла про насилля від ексчоловіка

Ксенія Куземко

Українська військовослужбовиця та снайперка Євгенія Емеральд розповіла про домашнє насилля та виклала своє листування з колишнім чоловіком, Євгеном Стипанюком. У цій переписці чоловік зневажливо ставиться до своєї колишньої дружини та навіть погрожував її життю, особливо в разі, якщо хтось інший зацікавиться їхньою спільною дитиною. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Instagram Євгенії Емеральд.

19 жовтня жінка-військовослужбовець оприлюднила відеозвернення у соціальних мережах, в якому розповіла про насильство, яке переживає від свого колишнього чоловіка. Вона закликає інших жінок не приховувати подібні ситуації. У її відеозверненні вона висловила бажання “поділитися на власному прикладі, до якого веде страх та бездіяльність перед насильником”. Емеральд опублікувала частину листування зі своїм колишнім чоловіком, Євгеном Стипанюком.

У листуванні чоловік висловлював загрози її життю, зазначаючи, що він готовий підірвати її, застрелити або відрізати руки, якщо хтось бодай візьме у руки їхню доньку Афіну. Також, він погрожував, що за нею будуть постійно  слідкувати і запевняв, що забере дитину через два-три роки, коли вона вже не буде на грудному вигодовуванні. Він також стверджував, що не дозволить їм виїхати за кордон і звинувачував Євгенію в зрадах, називаючи її “шльондрою”.

Зазначимо, що Євгенія Емеральд та Євген Стипанюк познайомилися на фронті. У жовтні минулого року на передовій вони зіграли весілля. У квітні цього року у них народилась донька.

Нагадаємо, скандальна наречена зі Львова придбала елітний авто Audi Q8, працюючи у ДБР.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: