Skip to content

У Кам’янці фірма мера за рік отримала 13 мільйонів на асфальт та плитку

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Черкаській області одна з міських рад уклала угод на майже 13 мільйонів гривень із колишньою фірмою мера та з його підприємницею-дружиною. Про це повідомляє повідомляє портал «1800», пише «Наше Місто».

За інформацією clarity-project, у Кам’янці протягом 2023 року товариство «Інтербудтехсервіс» отримало від  міськради угод на 12,7 мільйона гривень. Вони стосуються поточних ремонтів у Кам’янці та інших селах громади, а також на придбання асфальту.

Більшість із них – до 200 тисяч гривень. Найбільші закупівлі – ремонт вулиці Генерала Безручка за 1,4 млн грн та ремонт вул. Шевченка в с. Баландине за 1,2 млн грн.

На сьогодні директором підприємства є Наталія Михайлова, а серед власників числяться 4 фізичні особи. Проте до обрання на посаду міського голови керівником та власником підприємства був мер Кам’янки Володимир Іванович Тірон.

Дружина мера Кам’янки – Тамара Кирилівна зареєстрована як ФОП. Цьогоріч вона має угод на 718 тисяч гривень. Вони стосуються здебільшого постачання плитки та бордюрів, а також поминальних обідів. Найбільший договір – на 507 тисяч гривень, за які була закуплена плитка «Старе місто», тротуарний та дорожній бордюр.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Поділитися: