Skip to content

У Дніпрі на вулиці Короленка розпочались роботи із заміни аварійної колії

Валерия Федоренко

У Дніпрі на вулиці Короленка розпочались роботи із заміни аварійної колії

У Дніпрі ремонтують аварійну трамвайну колію на вулиці Короленка. Як проходить заміна колії та коли завершаться роботи, – повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Дніпровську міськраду.

У Дніпрі на вулиці Короленка розпочались роботи із заміни аварійної колії. Її 28 липня пошкодив ракетний удар рф по нашому місту. Розпочати ремонт колії раніше було неможливо через відновлювальні роботи на прилеглих будинках, також тривали заходи з укріплення пошкоджених споруд.

«На цій ділянці було пошкоджено контактну мережу та трамвайні рейки. Для зручності пасажирів роботи проходять у нічний час. Рух автотранспорту перекриватися не буде. На час виконання робіт трамвайний маршрут № 12 буде раніше закінчувати роботу. Останнє відправлення з площі Старомостової о 19:41, від заводу Металовиробів — о 20:35», — розповіла провідна фахівчиня КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Ксєнія Біляєва.

Усі роботи планують закінчити в 10-денний термін.

«Буде замінено 135 метрів трамвайної колії. Працюватимемо з 8-ї вечора до 4-ї ранку», — поділився Родіон Овезов, майстер дільниці КП «Дніпровський електротранспорт».

Категорія: Новини Дніпра, Райони Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: