Skip to content

Цінували кожну хвилину життя: у Запоріжжі від ракети загинула студентська сім’я

Анна Диброва

Цінували кожну хвилину життя: у Запоріжжі від ракети загинула студентська сім'я

23-річний музикант Данило Коваленко та його 20-річна дружина Діана Гайдукова загинули під час обстрілу Запоріжжя уночі 18 жовтня, повідомляє сайт «Наше місто».

Лише за 15 хвилин – із 01:33 до 01:48 годин ночі, поки мирні мешканці міста спали, російські війська завдали шість ракетних ударів по території Запоріжжя.  Один з ударів прийшовся по багатоповерховому будинку в центральній частині міста. Частково зруйновано вісім квартир у двох під’їздах.

Тіла молодих українців знайшли під завалами цього будинку.

Данило та Діана одружилися лише рік тому, після того, як хлопець зробив пропозицію дівчині просто в бомбосховищі. Молоде подружжя жило з батьками Данила. Після обстрілу батько намагався реанімувати свого сина, але всі зусилля були марними. Мама хлопця отримала травми і зараз знаходиться у лікарні.

“Вони знали, що війна будь-якої миті може їх розлучити. Вони знали, що потрібно цінувати кожну хвилину”, – розповіла близька родичка пари.

Агресія росії, забирає молодих талановитих українців, які планували розвивати Україну, робити її кращою і будувати в цій державі своє майбутнє щастя…

Світла пам’ять невинним жертвам російського терору.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: