Skip to content

Понад 50 підприємств розпочали роботу “з нуля”: мер Дніпра розповів про допомогу релокованому бізнесу

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Мер Дніпра про допомогу релокованому бізнесу

З початку повномасштабного вторгнення значна кількість бізнесів зі сходу України переїхала до різних міст. Значна їх частина обрала для відбудови Дніпро. Місто активно допомагає підприємцям відновити свій бізнес. Про це у ексклюзивному інтерв’ю медіахолдингу “Наше місто” нагадав мер Дніпра Борис Філатов.

— Наразі в наше місто релокувалися та розпочали роботу наново 56 підприємств з кількох сусідніх областей. Так, могло бути й більше, однак, нерідко компанії переміщуються далі, на захід країни.


З релокованими бізнесами працюють, надають усю потрібну підтримку профільні фахівці міської ради, місцеві депутати. Тож компанії, які переїхали до Дніпра, інтегруються в економіку міста. Працюють, сплачують податки, дають роботу і зарплату працівникам.


Також, як ми вже зазначали, постійно допомагаємо з працевлаштуванням переселенцям. Зараз, за підтримки USAID, міська влада Дніпра готує проєкт для ВПО, який допоможе багатьом навчитися, як починати бізнес з нуля на новому місці, – розповів Борис Філатов.

Повне інтерв’ю з Борисом Філатовим за посиланням.

Категорія: Відео, Війна, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: