Skip to content

Я не дозволяю собі в цей час ходити в ресторани: мер Дніпра про київські скандали

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Інтерв'ю Бориса Філатова Наше місто осінь 2023 - Наше Місто

Зараз в медіа жваво обговорюють черговий скандал у столиці, де певні розважальні заклади працюють вночі, під час комендантської години. Ці випадки коментує навіть міністр внутрішніх справ. Багатьох українців обурює така поведінка співгромадян у період кровопролитної війни. Проте ті, які вважають за нормальне влаштовувати гулянки в комендантську годину, задаються питанням, чи не пора вже трохи лібералізувати режим комендантської годин. В ексклюзивному інтерв’ю медіахолдингу “Наше місто” мер Дніпра Борис Філатов висловив свою думку щодо цього.

Інтерв'ю Бориса Філатова Наше місто осінь 2023 - Наше Місто

— Знаєте, в мене немає відповіді. Адже це — питання морально-етичного вибору. Зрозуміло, що життя неможливо зупинити в будь-якому разі. Відомий з історії факт, що навіть у Варшавському гетто працювали заклади харчування, люди слухали музику та ін.


Це, що коїться навколо різних розважальних закладів — це питання етичного вибору власників та відвідувачів.


Приміром, як міський голова я не дозволяю собі в цей час ходити в ресторани. Чесно скажу: містяни можуть побачити мене лише в одному з таких закладів, коли до Дніпра прибувають посли іноземних держав. Є така неформальна, утім, узвичаєна процедура — діловий обід. Тож приміром, ми із послом Франції або послом Німеччини відвідуємо заклад і продовжуємо нашу робочу зустріч у такому форматі.


Втім, в інших випадках я не ходжу в ресторани чи тим більше бари. Бо люди побачать і скажуть: «Наші хлопці на фронті, а він сидить і сто грам випиває». Не відвідую такі заклади, це — мій етичний вибір, моя позиція.


Водночас життя зупинити неможливо. Сфера харчування і розваг — це бізнес, податки, внесок в економіку. Вона працює, так само, як працюють виробництва, як розвивається, попри все, будівництво, – сказав мер Дніпра.

Повне інтерв’ю з Борисом Філатовим за посиланням.

Категорія: Відео, Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: