Skip to content

У Дніпрі на Перемозі відкрили нове дитяче містечко (Відео)

Валерия Федоренко

У Дніпрі на Перемозі відкрили нове дитяче містечко (Відео)

У Дніпрі, на місці де раніше було декілька стареньких гойдалок, з’явилося нове дитяче містечко, яке надихає малят на активний відпочинок та сприяє їхньому розвитку. Тепер малечі є де активно проводити свій час та спілкуватися з однолітками, – повідомляє «Наше місто» з посиланням на ДніпроТВ.

Дніпро отримав подарунок від міста-побратима Кельна для маленьких жителів. На проспекті Героїв було відкрито новий дитячий майданчик, який став комфортним місцем для розвитку тутешніх дітей. Раніше тут було декілька старих гойдалок, які вже давно встигли набриднути малечі. Проте зараз діти вже встигли випробувати всі існуючі на майданчику атракціони.

«Стояла ракета з 70-го року, якась качелька, а зараз дітям є де погуляти, не доводиться ходити по всім дворам та шукати, де можна провести дозвілля», – розповідає місцевий житель Олександр.

Дитяче ігрове містечко пройшло немалий шлях: до Дніпра майданчик прямував із самої Німеччини. Проте німецька якість не підвела – ігрове містечко сертифіковане як безпечна дитяча конструкція та виготовлене з натуральних матеріалів, які спеціально оброблені від псувань.

Для розваг та відпочинку тут є все: гойдалки, каруселі, канати, гірки, лавки-пружини, дерев’яна вежа та пісочниця. Міська влада додала також спортивні тренажери та гумове покриття, аби вберегти малечу від травм.

Одразу після встановлення конструкцій діти вирішили зробити тест-драйв ігрового майданчика. Уся тутешня малеча вибігла на двір, аби випробовувати нове містечко. І, попри активні ігри малечі, німецький подарунок вистояв усі навантаження.

https://www.youtube.com/watch?v=Wqv244aJv24&ab_channel=%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%94%D0%BD%D1%96%D0%BF%D1%80%D0%BETV

Категорія: Новини Дніпра, Райони Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: