Skip to content

Навіть за 2-3 дні затримки платежів буде пеня: Дніпроводоканал терміново звернувся до бізнес-абонентів

Ксенія Куземко

У зв’язку з відміною на території України карантину припинила дію заборона на нарахування та стягнення пені за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на сайт КП «Дніпроводоканал».

Там зазначили, що зміни в розрахунках пені поки що не стосуються споживачів – населення, оскільки до них продовжують діяти обмеження, передбачені Постановою Кабінету Міністрів України №206 від 05.03.2022 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану».

Тому, на заборгованість, яка виникла з 1 серпня 2023 року у споживачів – юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців буде нарахована пеня, і вже в жовтні 2023 року зазначена категорія споживачів отримає перші нарахування пені за несвоєчасну оплату спожитих послуг.

«Шановні споживачі – юридичні особи та фізичні особи – підприємці, навіть якщо ви сумлінно сплачуєте щомісячні рахунки за послуги водопостачання та водовідведення, затримка в 2-3 дні все одно може призвести до нарахувань пені», – йдеться у повідомленні.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: