Skip to content

Готовність ОСББ та ЖБК до осінньо-зимового періоду у Дніпрі: оновлення покрівель, систем опалення, електрики

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Готовність ОСББ та ЖБК до осінньо-зимового періоду у Дніпрі: оновлення покрівель, систем опалення, електрики

У Дніпрі ОСББ та ЖБК активно готуються до холодів. Наразі відбувається оновлення покрівель, систем  опалення, електрики, – повідомляє «Наше Місто» з посиланням на Дніпровську міськраду.

У Дніпрі будинки ОСББ та ЖБК готують до зимового періоду. За 2023 рік департамент з питань самоорганізації населення ДМР виконав роботи за програмою співфінансування: ремонт 94 покрівель, 106 сантехнічних систем та 96 електромереж.

Наприклад, з оновленою електрикою  мешканці багатоповерхівки по вул. Новорічній, 71. Раніше будинок не витримував навантажень на мережу через її аварійний стан. «Тут роз’єднали кабель, який поєднував декілька під’їздів і не витримував навантаження. По під’їздах також замінили проводку», – показала голова ЖБК № 382 Тетяна Ялова. Начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець зазначив: «Майже 25 % профінансованих заявок за програмою співфінансування у 2023 році – саме ремонт електромереж».

Активно оновлюють і аварійні системи опалення перед зимовим періодом.

«У п’ятиповерхівці, що по просп. Петра Калнишевського, два під’їзди мають нові труби (замість застарілих металевих, – ред.). На кожному стояку встановлені так звані скидальні крани. Якщо станеться аварійна ситуація – щоб локалізувати проблему комунальникам», – розповів Владислав Макарець.

Задоволена проведеною роботою жителька цього  будинку Тамара Копайло: «Дуже добре, що можна зібрати частину суми, податися на програму й швидко все приходять роблять, як от систему опалення».

Також перед холодами ремонтують і покрівлі. Наприклад – по вул. Писаржевського, 7.

«Оновлено понад 500 кв. м. Зроблено у два шари. Повністю герметизована», – підкреслив начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.

Довідка. Програма співфінансування: на потрібні оновлення у будинку ОСББ чи ЖБК 25 % від суми ремонту сплачують мешканці, а 75 % – міський бюджет.

Категорія: ЖКГ

Позначки: ,

Поділитися: