Skip to content

У Дніпрі вночі «замінували» комп’ютерну академію IT STEP і школу №71

Валерія Доброта

«замінували» комп’ютерну академію IT STEP і школу №71 - Наше Місто

Схоже, у Дніпрі діти продовжують жорстоко розважатися. Так, за минулу добу надійшло 2 повідомлення про замінування навчальних закладів, які, на щастя, не підтвердилися, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

На електронну адресу СБУ надійшло повідомлення про замінування КЗО «Навчально-виховний комплекс № 71 «Спеціалізована школа художньо-архітектурного напрямку – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)».

На електронну пошту комп’ютерної академії IT STEP надійшло повідомлення про замінування цього закладу.

Обидва об’єкти обстежено.  Жодних вибухових предметів не знайдено. Інформація про замінування не підтвердилася. Повідомлення були хибними. Підрозділи ДСНС не залучалися.

В Днепре ночью «заминировали» компьютерную академию IT STEP и школу №71

Похоже, в Днепре дети продолжают жестоко развлекаться. Так, за минувшие сутки поступило 2 сообщения о заминировании учебных заведений, которые, к счастью, не подтвердились, сообщает сайт «Наше Місто» со ссылкой на городские власти Днепра.

На электронный адрес СБУ поступило сообщение о заминировании КЗО «Учебно-воспитательный комплекс № 71 «Специализированная школа художественно-архитектурного направления – дошкольное учебное заведение (детский сад)».

Категорія: Кримінал, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: