![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/osin6-993x662.jpg)
У Дніпрі панує жовтень. Містяни насолоджуються ніжним теплом і милуються осінніми барвами різних відтінків, які розлиті на листочках дерев. Таку красу гріх не зафіксувати, тому фотограф Валерій Кравченко підготував для вас фоторепортаж з самого серця міста — парку «Прибережний», повідомляє сайт «Наше Місто».
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/osin11-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/osin-993x662.jpg)
Цього року жовтень не надто теплий, але це не завадить прогулянкам на свіжому повітрі. Молоді мами із візочками гуляють сквером, а діти спостерігають за осінніми барвами.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/osin3-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/osin7-993x662.jpg)
Більшість дерев ще не встигли повністю пожовтіти. Але вже зовсім скоро все навкруги стане «золотим».
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/osin-2-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/osin9-993x662.jpg)
Люди гуляють у сквері та насолоджуються караєвидами.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/osin4-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/osin8-1016x662.jpg)
Бажаємо вам провести вдало теплі дні цієї казкової осені.
Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Осінь у Дніпрі