Skip to content

У той страшний день безперестанку плакало небо: у Дніпрі 16-річниця трагедії на Мандриківській

Олена Завгородня

Вранці 3 жовтня 2007 року у Дніпрі стався вибух газу в багатоповерхівці на Мандриківській, 127. У той страшний день загинуло 23 людини, 417 були визнані потерпілими. Минуло вже 16 років з дня цієї трагедії, повідомляє сайт «Наше Місто».

Як пригадують очевидці, в той день з самого ранку йшов сильний дощ. Небо почало оплакувати загиблих ще задовго до того, як про трагедію дізналося все місто. В одну мить калюжі ставали червоними від крові поранених і жертв. Рятувальники 7 днів розбирали завали вручну, поки не знайшли тіло останнього загиблого.

Згідно з офіційною інформацією, мешканці цього будинку ще за декілька місяців до трагедії неодноразово скаржилися на запах газу у під’їзді та на погану роботу газових печей. Проте відповідні служби не зреагували на скарги і все скінчилося фатально – вибух і численні жертви. Причиною стала пошкоджена високим тиском газова труба на 1 поверсі 3-го під’їзду.

Спочатку мешканці навіть не зрозуміли, що сталося. Усі були розгублені та не знали, що робити. Багато хто вибігав із квартир у спідній білизні.

Внаслідок вибуху третій під’їзд був повністю знищений. Загинули 23 особи, серед яких були й діти. 417 людей визнали потерпілими в трагедії.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: