Skip to content

У Дніпрі презентували проєкт для релокованих бізнесів

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі презентували проєкт для релокованих бізнесів

У Дніпрі розпочали курс для підприємців «Dnipro & Relocate» У Дніпрі для півсотні підприємців 13 жовтня стартував проєкт «Dnipro & Relocate». Проєкт передбачає практичні навчальні курси для відновлення бізнесу Дніпра, підтримки новостворених підприємств (стартапів), заохочення зростання та розширення бізнесу, яким володіють та керують жінки, молодь, внутрішньо переміщені особи тощо. Проєкт реалізований за допомогою ДМР та Агенції системного продажу Альони Сафонової, донором виступили – USAID, передає “Наше місто“.

«Курс розрахований на 12 занять (по суботах, – ред.), де не тільки розповідатимуть теорію для кожного учасника, а й будуть особисті розбори бізнесу. Цей курс передбачає не тільки надання знань для керівників, а й для всього колективу, щоб реально підняти й розвинути бізнес. Адже зараз ми переживаємо надважкий час, ніколи у нашій практиці такого не було. Через війну багато бізнесу на стопі, тому наша задача — запустити його. Також ми допоможемо, так би мовити, «оживити» релоковані бізнеси (бізнеси, які зараз переїхали до Дніпра, але знаходились на територіях України, які зараз окуповані, – ред). Найголовніше, після інтенсиву від донорів, є задача – щоб бізнеси запрацювали й приносили прибуток», — розповіла власниця агенції системних продажів Альона Сафонова.

«Ми зацікавлені у тому, щоб релоковані бізнеси швидко адаптувались, зрозуміли, з чого треба почати. До нас переїхали 56 релокованих бізнесів, з них 14 – вже працюють, сплачують податки. Тому ми повинні максимально підтримувати у Дніпрі підприємців. На тренінгу навчатимемо підприємців сучасним засобам ведення бізнесу. І в подальшому ми будемо поєднувати на заходах бізнес Дніпра та релокованих підприємців для посилення середовища та розвитку міста», – додав секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Підприємиця Наталя Зайцева має два невеличкі бізнеси: NFC візитівки та продає шахи, нарди та іграшки ручної роботи.

«Вважаю, що бізнес — це один з фронтів наразі, який наближує перемогу. Тому тут, зараз, мені треба зрозуміти, як розвивати свій бізнес під час війни, й хочу обмінюватись досвідом», — підсумувала Наталя Зайцева.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: