Skip to content

Електрообігрівачі у Дніпрі: скільки коштують та на що звернути увагу при покупці

Ксенія Куземко

Цього року на українців, очевидно, чекає ще один вкрай непростий опалювальний сезон. Тому саме час визначитися з додатковими способами обігріву будинку. Скільки коштують електрообігрівачі і як правильно його вибирати – розповість кореспондент «Наше місто».

Тепловентилятори

Цей пристрій компактний, недорогий та здатен швидко нагрівати приміщення.

Однак при нагріванні він сушать повітря та пил, що може спричинити неприємний запах. Коштують тепловентелятори від 300 до 6 тис. грн.

До того ж після вимкнення температура повітря швидко опускається, тому для основного джерела тепла вони точно не підійдуть.

Олійні обігрівачі

Досить популярними є масляні обігрівачі. Їхня потужність може бути різною – від 1 до 2,5 кВт. Це дозволяє створити комфортну температуру у приміщенні до 25 кв. м.

Конструкція пристрою проста – металевий корпус, усередині якого знаходиться нагрівальний елемент та мінеральна олія. Робота приладу регулюється термостатом.

Загалом масляний обігрівач зможе нагріти приміщення за 1-1,5 години.

При виборі таких обігрівачів звертайте увагу на виробника – він має бути перевіреним. Адже траплялося таке, коли олія витікала, а сама конструкція вибухала.

Такий прилад коштуватиме вам від 1,5 до 11,5 тис. грн.

Електричні конвектори

Електричні конвектори часто використовують для додаткового обігріву квартир та будинків. Ці обігрівачі мають високий клас захисту, тобто їм не страшний вплив вологи чи пилу.

Їхня конструкція проста – у корпусі розташований нагрівальний елемент, у нижній частині є невеликі отвори, а вгорі – жалюзі. Завдяки цьому забезпечується хороша циркуляція повітря, а в результаті – і опалення приміщення.

Серед головних переваг – компактність, безшумність, доступна ціна та пожежна безпека приладу.

Проте електричні конвектори досить енерговитратні в роботі, тому заощадити з ними буде важко.

Коштують вони від 1 до 11 тис. грн.

Керамічні обігрівачі

Також варто звернути увагу на керамічні обігрівачі. На вигляд це цілісна керамічна плита, яка поєднує численні керамічні частинки.

Плита захищає від пилу та вологи основний нагрівальний елемент. З тильного боку – металева панель. Тепло поширюється навколо нагрівального елемента.

Цей варіант поєднує в собі практичність, безпеку, естетичність (підійде для будь-якого інтер’єру), безшумність та зручність.

Серед недоліків вони довго нагрівають приміщення. Ціна на них варіюється від 1,5 до 7,5 тис. грн.

Нагадаємо, раніше ми писали, як обрати якісне та безпечне електропростирадло та скільки воно коштує.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: