Skip to content

Сморід в квартирах і зачатки алергії: у Дніпрі мешканці багатоповерхівки скаржаться на дим з ресторану

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Містяни скаржаться на дим з ресторану

У Дніпрі мешканці однієї з багатоповерхівок понад півроку дихають димом, який виходить з витяжної труби одного із закладів харчування поруч. Мешканці зібрали підписи, подали скарги і телефонували на гарячу лінію міськради. Попри все керівник закладу запевняє, що ніяких законів не порушував, передає «Наше місто» з посиланням на Суспільне.

Мешканці скаржаться, що сморід з витяжної труби ресторану потрапляє у квартири. Через цей запах у людей почала розвиватися алергія.

Керівник закладу Руслан каже, що витяжну трубу переробили після перших скарг. Проте мешканці будинку вимагають зробити трубу висотою з їхній будинок.

“Це приїжджали люди, які заміряли й сказали що по законодавчому проєкту у нас дозволяє відстань від дому до нашої будови. Що орендодавець, який нам надав це приміщення з піччю, вона була, ми її не будували тут”, – розповів керівник ресторану.

За словами адвоката Станіслава Ліфлянчика, керівництво ресторану має отримати відповідні дозволи, перш ніж розпочати будівництво нових витяжок.

Адвокат радить звертатися до поліції, державної інспекції архітектури й містобудування та суду.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: