Skip to content

Відключення світла за графіками в Україні: в Укренерго зробили важливу заяву

Анна Диброва

Відключення світла за графіками в Україні: в Укренерго зробили важливу заяву

Переглянути списки споживачів та графіки відключень, щоб зробити їх більш рівномірними, пообіцяв голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький, в ефірі ТСН. Про те, що зміниться для споживачів електроенергії пише сайт «Наше місто».

Відтепер тривалість графіків можливих відключень світла у випадку масованих атак ворога на енергетичні об’єкти розраховуватимуть виходячи з того, яким буде споживання та спроможності електростанцій на той момент.

“Залежить від того, яким може бути дефіцит потужності в системі в цілому. Якщо він буде невеликий, це не має бути 4 години, якщо він буде більшим, це може бути 4 години або може бути якась інша величина. Це питання не до самих графіків, а яке в нас буде споживання в конкретний день і які будуть спроможності наших електростанцій виробити цю електроенергію”, – пояснив Кудрицький.

За його словами, графіки відключень будуть переглянуті. Списки споживачів і черговість можливих відключень змінять, щоб зробити їх рівномірнішими.

“Більш рівномірними графіки можна зробити, в тому числі за рахунок того, що зараз місцева влада має набагато краще забезпечення автономними джерелами живлення, зокрема дизельними генераторами, які можуть живити об’єкти критичної інфраструктури”, – зазначив очільник “Укренерго”.

Категорія: Війна, ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: