Skip to content

Полювання за квитками до Львова: як доїхати з Дніпра та скільки це коштує

Пасажири все частіше стикаються з дефіцитом потягів у західному напрямку. Іноді дніпряни не можуть поїхати до Львова, бо у касі просто немає квитків. У чому причина та який вихід з цієї ситуації – дізнавались журналісти «Наше Місто».

Залізницею більшість маршрутів з Дніпра зараз ведуть на захід. Чоловіки, що лишилися працювати в місті, їдуть туди відвідати свої евакуйовані родини, ділові люди — у справах, а місцеві мешканці – у відпустку. Однією з причин підвищення попиту на цей напрямок є і той факт, що деякі українці прямують до Європи саме через Львів.

Потягів, між тим, більше не стало. А на ті, що є, квитки розпродають заздалегідь. Особливо це відчувалося у теплу пору року. З похолоданням ситуація трішки стабілізувалась.

На 14 жовтня сайт «Укрзалізниці» пропонує квитки на три потяги до Львова.

Вартість проїзду залежить від комфортабельності вагону.

Квиток в купе коштує: 923 грн. – 589 грн.

Проїзд у плацкарному вагоні: 488 грн. – 253 грн.

У випадку, коли квитків немає, пасажири вигадують засоби, аби все ж таки дістатися до місця призначення. Намагаються купити квиток за 20 днів до поїздки, коли тільки відкривається передпродаж. 

Якщо не вдалося його придбати – подорожують автобусом. Така поїздка обійдеться приблизно у 1000 грн. – 1500 грн. Тривалість – в середньому 20 годин.

Новини Дніпра: дефіцит квитків до Львова - Наше Місто

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: