Skip to content

Харчування в школах Дніпра: в «Олімпус Консалт» розповіли, з чого зроблені ланч-бокси (Відео)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Батьки учнів дніпровських шкіл висловили обурення використанням пластику у ланч-боксах. Керівник підприємства «ТОВ Олімпіус Консалт» Михайло Торощин дав коментар з цього приводу в етері ДніпроTV, пише сайт «Наше Місто».

За його словами, використання пластику – основна умова, згідно з якою велась робота з налагодження системи харчування дітей.

«Під час воєнного стану, Департамент гуманітарної політики попросив зробити харчування таким чином, щоб діточки під час повітряної тривоги могли забрати із собою ланч-бокси у бомбосховище. Там діти можуть доїсти свій сніданок», — зазначає Михайло Торощин.

Також він додав, що для фасування дитячих обідів використовується спеціалізований пластик — поліпропілен.

«Кожен охочий може знайти в інтернеті інформацію про властивості цього пластику. Він дуже безпечний і в ньому дозволяється розігрівати їжу. Його для цього і виготовили. Точка плавління поліпропілену приблизно 190 градусів. Ми гріємо їжу максимум до 60. Це безпечно», – запевнив керівник підприємства «ТОВ Олімпіус Консалт».

Щодо подальшого використання цих контейнерів, Михайло Торощин наголосив, що у нашому жітті багато пластику і його потрібно утилізувати.

«Компанії, які займаються утилізацією розуміються на цьому. Я думаю, що це пластик можливо повторно використовувати. Ми маємо прагнути до того, щоб знижувати використання пластику, але під час військового стану ми прийшли до цих ланч-боксів», – резюмував він.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: