Skip to content

У Дніпропетровській області створять гігантський індустріальний парк: що відомо

У Дніпропетровській області створять гігантський індустріальний парк: що відомо

На території Криворізького району планується створити індустріальний парк «ЕкоСтіл». Він буде спеціалізуватися на виробництві продукції металургійного комплексу та надасть близько 900 нових робочих місць, – повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Кабінет Міністрів України.

Кабінет Міністрів України вніс до реєстру індустріальний парк «ЕкоСтіл» на території Новопільської сільради Криворізького району Дніпропетровської області. Він спеціалізуватиметься на виробництві продукції металургійного комплексу, металообробці, переробці відходів металургійного виробництва, будматеріалах, логістиці тощо.

Для його функціонування планується створити майже 900 нових робочих місць.

Також індустріальний парк планують зробити в Івано-Франківській області в Коломийському районі. Він отримає назву «ІСКРА» і буде спеціалізуватися на виробництві харчових продуктів, текстильному виробництві, обробленні деревини тощо.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що на наступний рік планується виділити 1 млрд грн на розвиток індустріальних парків.  Загалом до реєстру індустріальних парків вже включено 67 парків.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Поділитися: