Skip to content

Гроші потечуть рікою: кому із знаків Зодіаку пощастить у другій половині жовтня

Валерия Федоренко

Гроші потечуть рікою: кому із знаків Зодіаку пощастить у другій половині жовтня

У другій половині жовтня зірки обіцяють фінансовий зліт для деяких знаків Зодіаку. Їм вже можна готуватися до переповнених гаманців та неймовірних можливостей. Чекати на грошовий потік потрібно чотирьом знакам, – повідомляє сайт «Наше місто».

Починаючи з середини жовтня астрологи анонсують грандіозний фінансовий успіх для чотирьох знаків зодіакального кола. Зорі передбачають потоки прибутку та сприятливі фінансові можливості, що будуть падати з неба, немов осіннє листя.

ЛЕВ

В середині жовтня можливі надходження грошей із найнесподіваніших джерел. Цей місяць може принести повернення боргів або важливих речей, які вам належать. Рекомендується залишити робочий тонус і наполегливість на вершині списку пріоритетів. Подорожі за кордон та великі витрати краще відкласти на інший час. Проте варто намагатися знаъодити час для відпочинку у другій половині місяця, це допоможе зберегти ваші фізичні та психічні ресурси.

ДІВА

У другій половині цього місяця Дівам важливо утриматися від змін у сфері діяльності, обговорення підвищення зарплати з керівництвом і прийняття нових обов’язків. Різкі кар’єрні зміни можуть призвести до додаткових проблем. Зосередьтеся на своїй трудовій діяльності, і ви досягнете фінансової стабільності, яку мрієте отримати.

ТЕРЕЗИ

Терезам гроші можуть надійти так швидко і несподівано, як зазвичай падає осіннє листя з неба. Вас може приємно здивувати вигідна пропозиція або несподівана премія від керівництва. Головне не втрачати наполегливості та залишатися в тому ж ритмі.

СТРІЛЕЦЬ

У Стрільців є усі можливості для просування вгору кар’єрними сходами. Їм також можуть виплатити премію або повернути довгоочікуваний борг. Представників цього знаку Зодіаку можуть чекати приємні сюрпризи та несподівані подарунки, грошові надходження, які будуть значнішими, ніж ви би могли припустити. Проте варто пам’ятати, що у другій половині місяця, щоб не наламати дров і не зіпсувати стосунки з колегами на роботі та з близьким оточенням, варто тримати себе в шорах і сто разів подумати, перш ніж щось сказати.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: