Skip to content

У Дніпрі в ресторані відвідувачі отруїлися «Цезарем» і «Хачапурі»: подробиці

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі в ресторані відвідувачі отруїлися «Цезарем» і «Хачапурі»: подробиці

 У Дніпрі повідомили про випадки гострих кишкових інфекцій. Ними стали два харчові отруєння в одному із закладів громадського харчування, – повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби.

На днях до головного управління Держпродспоживслужби в області надійшли два екстрені повідомлення про випадки захворювання на гострі кишкові інфекції. Обидва пацієнти були госпіталізовані і мають різні порушення функцій шлунково-кишкового тракту.

Постраждалі вважають, що отруєння сталося після того, як вони з’їли страви «Хачапурі» та «Цезар» в одному із закладів Дніпра.

Для встановлення причин отруєння експерти провели епідрозслідування та інспектування у закладі громадського харчування, а також дослідження біоматеріалу хворих та працівників закладу.

З’ясувалося, що обидва хворих та всі працівники закладу мають патогенну бактерію Salmonella Enteritidis, яка викликає сальмонельоз.

В додаток до цього, у закладі громадського харчування було виявлено ряд порушень у частині санітарно-гігієнічних питань та у сфері якості та безпечності харчових продуктів:

  • незадовільний санітарно-гігієнічний стан приміщень;
  • порушується дезінфекційний режим;
  • не проводиться контроль за умовами зберігання та якістю харчових продуктів, за дотриманням технологічних процесів;
  • виявлено продукти харчування невідомого походження;
  • харчові відходи не знищуються відповідно до чинного законодавства;
  • не здійснюються заходи щодо боротьби зі шкідниками, а саме заходи щодо проведення дезінсекції та дератизації;
  • не запроваджено систему управління безпечності харчових продуктів задля зниження ризиків, які пов’язані з харчовими отруєннями тощо.

Зважаючи на порушення, роботу закладу громадського харчування було припинено на 10 днів, а також було складено протокол про адміністративне правопорушення.

У Дніпрі в ресторані відвідувачі отруїлися «Цезарем» і «Хачапурі»: подробиці

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: