Skip to content

Останнє попередження: в Україні продавці в Instagram та Facebook повинні офіційно зареєструвати свій бізнес

Анна Диброва

Останнє попередження: в Україні продавці в Instagram та Facebook повинні офіційно зареєструвати свій бізнес

Державна податкова служба попередила, що відстежує соціальні мережі Facebook, Instagram та інші інтернет майданчики на предмет продажів без реєстрації підприємницької діяльності, про це пише сайт «Наше місто».

Податківці зазначають, що соціальні мережі Facebook, Instagram стали повноцінними бізнес-платформами.

“Окремі продавці нехтують обов’язком реєстрації підприємницької діяльності, ухиляються від сплати податків, а розрахунки проводять через банківські картки фізичних осіб, що заборонено законодавством. Всі випадки досліджуються та перевіряються працівниками податкових органів, а у випадку підтвердження наданої інформації вживаються відповідні заходи реагування, в тому числі податкові перевірки”, – йдеться у повідомленні.

Лише протягом вересня 2023 року податківці викрили незаконний бізнес в Івано-Франківській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Сумській, Вінницькій, Чернігівській області та у Києві. За це передбачено штраф до 85 тисяч гривень з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Нагадаємо, що в Україні з 1 серпня 2023 року набрав чинності закон про скасування податкових пільг та повернення довоєнного оподаткування підприємців.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: