Skip to content

Дніпряни завинили “Дніпроводоканалу” понад 800 млн грн: як погасити борги

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Дніпряни завинили "Дніпроводоканалу" понад 800 млн грн

Споживачі водопостачання та водовідведення у Дніпрі завинили більше ніж 800 мільйонів гривень за надані послуги. КП «Дніпроводоканал» намагається йти на зустріч боржникам і пропонує укладання договорів про реструктуризацію боргів. Для цього необхідно звернутися до абонентських відділів підприємства, які доступні у кожному районі міста, передає «Наше місто».

Дев’ятого жовтня головний інженер КП «Дніпроводоканал» Юрій Рескаленко, який цього дня є черговим по місту, провів перевірку роботи абонентського відділу у Соборному районі міста.

«Наше підприємство продовжує надавати послуги водопостачання та водовідведення у повному обсязі. Але ми стикаємося з великою кількістю боржників серед наших абонентів, і загальна сума заборгованості надзвичайно велика. Тому ми закликаємо мешканців Дніпра розраховуватися за наші послуги та уникати накопичення боргів», – зазначив Юрій Рескаленко.

За словами начальниці абонентської служби «Дніпроводоканалу» Соборного району Ольги Хавлюк, мешканці цього району мають борги на суму 91 мільйон гривень.

«При укладанні договорів про реструктуризацію ми дотримуємося індивідуального підходу. Ми спілкуємося з боржниками і визначаємо можливість розподілу оплати на певний термін, але ми не можемо допустити, щоб цей термін перевищував три роки. Крім того, важливо погасити і поточні рахунки за водопостачання», – підкреслила Ольга Хавлюк.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: