Skip to content

Навіть без електропостачання робота закладу не зупиниться: чергова по місту про готовність лікарні до зими

Олена Завгородня

У Дніпрі міські лікарні, амбулаторії забезпечені генераторами, аби в осінньо-зимовий період у разі можливої відсутності електроенергії не припинялася їхня робота. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Восьмого жовтня заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення ДМР Олександра Бодня, яка цього дня чергує по місту, перевірила готовність низки лікувальних закладів до роботи взимку, зокрема й їхніх укриттів. Перша локація — одна з найбільших міських лікарень.

«Лікарня велика, тому тут п’ять генераторів. У разі будь-яких ситуацій, пов’язаних із відключенням електроенергії, лікувальний процес, робота операційних та інших відділень тут не зупинятиметься. Генератори з автоматикою. Це означає, якщо вимикається світло, то упродовж 30 секунд воно знов з’явиться. Перевірили й укриття в лікарні. Тут облаштовані операційна, післяопераційні палати. Є запаси медикаментів, води. Перевірили, як виконали ремонт санвузлів. Вони цілком пристосовані для маломобільних. У цілому, укриття може вмістити 800 осіб», – прокоментувала Олександра Бодня.


Лікар міської лікарні Сергій додає, що лікарня підготовлена до роботи в різних умовах.

 «В операційній, що в укритті, є три операційні столи. Сюди заведена централізована система подачі кисню. Є запаси води, продуктів, автономне електрозабезпечення».

Під час інспекційного обʼїзду чергова по місту відвідала і міську амбулаторію. Тут також є генератори, аби не зупиняти лікувальний процес навіть за відсутності світла.

«Перевірили найпростіше укриття в амбулаторії. Тут є великий генератор, який призначений не лише під укриття, а й будівлю амбулаторії цілком. Його підготували, замінили мастила, створили запаси палива для роботи. В укритті амбулаторії створені запаси питної й технічної води. Воно розраховане на 100 осіб», — зазначила Олександра Бодня.

За словами лікаря Дмитра, окрім великого потужного генератора, у закладі є три генератори меншої потужності.

 «Вони теж можуть використовуватися у разі потреби. Інтернетом теж забезпечені. Словом, готові до різних можливих викликів».

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: