Skip to content

У Дніпрі в районі вул. Космічної привели до ладу теплоізоляційне покриття

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Підготовка до опалювального сезону на фінішній прямій. Основний акцент у підготовці до зимового періоду –  встановлення нових насосних станцій, додаткових генераторів, а також модернізація котлів, щоб весь процес подачі тепла був більш енергоощадним. Також комунальники відновлюють пошкоджену ізоляцію та утеплюють трубопроводи після реконструкції, пише «Наше місто».

Після проведення моніторингу теплового господарства, в план капремонту була включена зношена аварійна ділянка трубопроводу опалення по вул. Космічній протяжністю близько 500 м. Це магістраль, яка забезпечує теплом понад 140 будинків і взимку проведення такого масштабного ремонту – неможливо.

Після заміни тепломережі, до роботи приступила бригада ізолювальників, наразі їм залишилось утеплити 10 м трубопроводу. Ізоляція труб необхідна для того, щоб скоротити втрати тепла, це один із найважливіших аспектів енергозбереження в сучасному світі.

«Загалом, такі роботи проводяться кожного року. Відпрацьовуються і скарги, які надходять до підприємства. Не рідкі випадки вандалізму, на жаль. Станом на сьогодні Дніпро готовий до опалювального сезону на 97%. Замінено майже 54 км тепломереж з 55 запланованих, відновлено ізоляції 41 км з 42»,- розповів черговий по місту директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: