Skip to content

Понад 20 років допомагає маленьким пацієнтам: історія лікаря з Дніпра, який присвятив своє життя порятунку дітей

Ксенія Куземко

Кожен день – новий подвиг наших лікарів. Вони допомагають тим, хто втратив свій дім через війну. Вони рятують життя дітей, які вже зіткнулися з найстрашнішим випробуванням. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради.

Олександр, лікар-педіатр і лікар-інфекціоніст дитячий – один з героїв медичної сфери. Протягом 23 років своєї роботи в інфекційному відділенні лікарні, він пройшов через безліч випробувань та допоміг більше 15 тисячам маленьких пацієнтів.

Одна з найвражаючих історій трапилася, коли до лікарні надійшов дев’ятирічний хлопчик з Донецької області у надважкому стані. У дитини було діагностовано мультисистемний запальний синдром COVID-19, найважчу форму цієї хвороби у дітей.

Олександр і його команда не тільки забезпечили дитину необхідними медичними процедурами, але й надали підтримку батькам, які втратили рідний дім та майно. Тривала боротьба за життя хлопчика була важким завданням, але завдяки надзвичайним навичкам та роботі лікаря і його колег, хлопчика було стабілізовано та  переведено у відділення реабілітації.

Лікарі продовжують піклуватися про своїх пацієнтів не тільки на стадії активного лікування, але і під час реабілітації та подальшого відновлення їхнього здоров’я.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: