Skip to content

Знову повернусь на передову: історія воїна з позивним «Філя», якого рятують у Дніпрі

Анна Диброва

Знову повернусь на передову: історія воїна з позивним «Філя», якого рятують у Дніпрі

Збройні Сили щодня ведуть запеклі бої, щоб вигнати рашистів з нашої рідної України.

Історія військовослужбовця з позивним «Філя» не єдина, проте унікальна, про це розповідає сайт «Наше місто» з посиланням на ДніпроТВ.

Максиму 24 роки, він з Одещини. До повномасштабного вторгнення працював у рибному порту. Добровольцем пішов захищати країну. Після першого поранення, яке сталось біля селища Хромове, неподалік від Бахмуту – повернувся на передову.

«Зараз я отримав поранення поблизу населеного пункту Курдюмівка.  Це під час мінометного обстрілу. Снаряд прилетів десь метр півтора пере ді мною. Так ще пощастило. Евакуація була в принципі швидка. Побратим затомпонував мені руку, я трохи послабив турнікета, щоб не було ампутації», – розповідає Максим.

«У пацієнта наскрізне поранення кисті уламок пройшов наскрізь, зламані всі п’ястні кістки, окрім другої», – коментує ситуацію черговий лікар.

До дніпровської міської лікарні, де нині лікується Максим надходять поранені бійці, які вже пройшли стабілізаційні пункти.

«Це поранені 1-2 дня після поранення, але вони вже всі оброблені.  Найчастіше вони всі прооперовані, їм надана уже і перша медична допомога і кваліфікована допомога. Артилерійські дуелі продовжуються, зазвичай поранені це вибухові травми. З цієї весни, з цього літа більше стало поранених які стали на протипіхотну міну. Це шрапнель, це уламки, й забруднені рани», – розповів лікар Юрій

Незважаючи на поранення Максим, на позивний «Філя», планує повернутися на фронт:

«Якщо буде все добре, і руки будуть цілі, ноги цілі. Чого б і не повернутись до підрозділу?! Це ж не мішає мені далі виконувати свою задачу. Мене мотивують мої рідні, які зараз знаходяться вдома», щиро зізнався воїн.

Кожен день ми завдячуємо військовим, які боронять наш спокій. А дніпровські медики щодня продовжують робити все, аби врятувати життя захисників.

Категорія: Відео, Війна, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: