Skip to content

Не прості, а золоті: у Дніпрі злетіли ціни на яйця

Протягом останніх днів до предметів регулярних обговорень українців додалися ціни на яйця в супермаркетах. Адже цей товар стрімко дорожчає. Журналісти сайту «Наше Місто» проаналізували цінову політику торгівельних мереж Дніпра.

Вартість яєць, яка знижувалася кілька місяців поспіль, почала зростати наприкінці вересня і на початок жовтня середня ціна додала близько шести гривень. Станом на 5 жовтня у Дніпрі дефіциту не спостерігається. Яйця в магазинах є.

Так «АТБ» пропонує яйця торгової марки «Квочка» по 57 грн. за десяток. Трохи дешевше «Ясенсвіт» – 56,90 грн. Яйце «Своя лінія» коштує 54,90.

У «Варусі» яйця вищого гатунку від ТМ «Квочка» продають за 61,40 грн. Значно дешевше можна купити яйця від «Ясенсвіт» – 41,90 грн. Яйця «Zlata kladka» коштують 58,40 грн.

Рекордну ціну сьогодні пропонують у «Сільпо». За десяток яєць від ТМ «Це – яйце!» доведеться викласти 67,99 грн.  Значно дешевше продукт від «Квочки» – 51,49 грн. Яйця ТМ «Ясенсвіт» коштують 53,49 грн.

Звичайно, ціна залежить не лише від торгової марки, а й від сорту запропонованої продукції та розміру яєць.

У магазинах та ринках можна придбати яйця поштучно. Ціна варіюється від 5.90 до 6.50 гривень за яйце.

Новини Дніпра: яйця стрімко дорожчають - Наше Місто

І таке зростання вартості – не межа. Експерти попереджають, що продукт може досягти нових цінових рекордів. Різкі зміни пов’язані з приходом холодів, зростанням експортного попиту, а також цінами на українському енергоринку.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: