Skip to content

Дніпрянка, що двічі втратила житло через вибухи, співає в кілометрі від ворожого кордону

Дарина Сухоніс

Історія її життя могла б бути сценарієм для гостросюжетного кіно. Дніпрянка Ксенія Башибулар – одна з тих, хто вижив після трагедії 2007 року на Мандриківський. Потім був приліт ракети рф в її будинок на житловому масиві Перемога. А сьогодні вона для ЗСУ в кілометрі від ворожого кордону. Деталі – в сюжеті «Наше Місто».

Дніпрянка Ксенія Башибулар одна з тих, хто вижив після трагедії 13 жовтня 2007 року, коли у 9-поверховому будинку на Мандриківській стався вибух побутового газу, який забрав 23 життя. Ксенію тоді дістали з-під уламків у тяжкому стані. Але вона вижила і перетворилась на красиву дівчину та талановиту співачку. А з 2014 року стала волонтером. З початком повномасштабного вторгнення Ксенія стала ще активніше волонтерити та співати на передовій.

А 14 січня 2022 року дім, в якому вона живе, знову вибухнув. Цього разу від російської ракети, що влучила у будинок 118 на житловому масиві Перемога. На щастя, Ксюша і її мама не постраждали.

Сьогодні дівчина каже, що життя не буде таким, як раніше і вона живе вже більше там, де зовсім поруч лунають вибухи та гинуть люди.

«У нас є команда. Всі нас знають за іменами – людей, об’єднаних однією справою. Ми допомагаємо військовим. Це наш пріоритетний напрямок. Це медичні засоби, їжа, гігієна, маскувальні сітки, плівка, тощо», – розповіла Ксенія Башибулар, співачка і волонтерка.

А ще дівчина співає для військових. Кожен виступ особливий. Щирий та емоційний. Бо вона це робить для тих, хто дарує нам життя.

«Є відділення на базі 59-ї бригади. Ми їздимо у зону бойових дій, на першу лінію фронту. Останні рази ми були в Харківській області в кілометрі від кордону з росією. Я в культурному десанті з квітня. Кожного дня ми маємо по три-чотири концерти. Це Донецька, Запорізька області, Херсон, Миколаїв, Авдіївка. Один пункт незламності, в якому ми виступали, було знищено через місяць», – каже Ксенія.

 За її словами, такі виступи – це не просто концерти, а зустріч та щире спілкування. Це її надихає.

«Україна переможе, ми вже на тому шляху, коли немає іншого вибору», – сказала волонтерка.

https://youtu.be/CQEkSHRGPuE?feature=shared

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: