Skip to content

Деякі українці можуть оформити субсидію навіть при наявності боргів: як це зробити

Олена Завгородня

Вже незабаром розпочнеться опалювальний сезон і суми у платіжках українців значно зростуть. Нагадаємо, що для соціально незахищених верств населення передбачені житлові субсидії. І навіть за наявності заборгованості у людей є можливість оформити допомогу від держави. Для цього створено певний алгоритм, про який нагадали у Пенсійному фонді, пише «Наше Місто».

Як відомо, заборгованість є приводом відмовити у оформленні субсидії. Але особа може укласти договір ректруктуризації з постачальником комунальних послуг, а вже потім подавати документи а субсидію.

«Копія такого договору долучається до заяви на субсидію. Крім того, у разі відмови в призначенні житлової субсидії у зв’язку із заборгованістю з оплати житлово-комунальних послуг, людина може звернутися із новою заявою про призначення субсидії. В ній потрібно зазначити перелік тих послуг, за якими заборгованість з оплати відсутня. І отримати субсидію можна саме на ці послуги», – пояснили у Мінсоцполітики.

Щоб оформити субсидію онлайн, потрібно зареєструватися або авторизуватись на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID. Потім вибрати в меню «послуги» розділ «пенсії, пільги та допомоги» і «заява на субсидію». Після чого ви маєте заповнити дані та перевірити їхню коректність і скачати необхідні копії документів для отримання субсидії.

Новини Дніпра: як офрмити субсидію - Наше Місто

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: