Skip to content

За кілька днів після 31 дня народження: на Донецькому напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Анна Диброва

За кілька днів після 31 дня народження: на Донецькому напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Наприкінці вересня, під час чергового бойового завдання, загинув захисник України Максим Дзендзура з Кривого Рогу. Повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Первинну організацію ПМГУ ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”

17 вересня Максим відзначив свій 31-й день народження. Але вже за кілька днів його відпустку перервав виклик розвідувального підрозділу на бойові позиції під Донецьком.

До широкомасштабного вторгнення Максим Дзендзура працював вальцювальником стану гарячого прокату ДС 250-4, сортопрокатного цеху #2.

«Максим був чудовою людиною! Привітний, веселий, життєрадісний, – розповідає старший майстер ДС 250-4 Павло Житникович. – Він перейшов до нас з дочірнього підприємства «Стіл Сервіс», за порадою батька, який працює у нас майстром. Можна сказати, що батько навчив Максима працювати професійно та відповідально. Після реконструкції стану освоїв шпулерну лінію. Намагався розвиватися у роботі. З колективом у Максима були чудові стосунки. Він завжди брав участь у всіх спільних заходах, був активний та енергійний. Любив свою родину, виховував маленького сина. Дуже шкода, що війна забирає у нас таких молодих достойних людей, які б могли будувати майбутнє нашої країни і розвивати підприємство».

У Максима залишилась дружина, син та батьки.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: