Skip to content

30 років разом: АТБ готує марафон до ювілейного дня народження

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

АТБ розпочинає ювілейний марафон. Головний меседж: “АТБ – єднає країну”. На початку листопада компанії виповниться 30 років. Про це повідомляє сайт “Наше місто” з посиланням на Бориса Макарова.

 “За ці роки ми стикалися із різними викликами. Навчились справлятися із різними труднощами, кожного разу стаючи тільки сильніше та міцніше! Та головне, ми стали по-справжньому народним брендом, об’єднуючим фактором для кожного українця, як в середині країни, так й за її межами”, – йдеться в повідомленні.

Як визнані лідери, які формують нові, унікальні тренди не тільки у галузі роздрібної торгівлі, а й для багатьох інших, АТБ хоче започаткувати нову традицію. Впровадити для усього українського ринку гідну та своєчасну ініціативу. Присвячувати та спрямовувати святкування дня народження компанії на допомогу нашим захисникам.

“Тому кращою відзнакою та подарком для нас на ювілей буде будь-який донат на користь наших військових! Під час нашого святкування, ми ставимо перед собою амбітну мету! Зібрати 100 мільйонів грн. на потреби ЗСУ. Гроші, які в подальшому будуть витрачені на закупку конкретних та вкрай важливих речей: дронів, пікапів, спец. техніці, швидких, засобів зв’язку тощо”.

Задля цього АТБ хоче об’єднати якомога більше друзів та партнерів.

“До речі! АТБ зі свого боку вже виділив таку ж суму до загальної скарбнички збору. А ще свої чималі донати вже роблять наші партнери та постачальники, інші компанії, з якими у нас склалися дружні та довготривалі стосунки. Аби кожен з вас міг долучитись до нашої спільної мети, ми створили лімітовану колекцію крутого мерчу та сувенірної продукції! Частка з їх продажу йде на допомогу нашим воїнам”.

Шукайте їх магазинах мережі або замовляйте на сайті.

Також можна зробити донат прямо на касі в магазинах, а на память отримати колекцію стікерпаків!

А ще можна задонатити напряму, за вказаними реквізитами.

АТБ закликає усіх небайдужих підтримати благодійну ініціативу! Долучитися до цієї благородної справи! Бо тільки разом ми – сила України!

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: