Skip to content

У Дніпрі навіть під час довготривалих відключень світла буде мобільний зв’язок

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: У Дніпрі буде зв'язок в блекаут

У Дніпрі оператори мобільного зв’язку активно готуються до осінньо-зимового періоду та можливих відключень світла. Для цього закуповують генератори, бензин та акумулятори. Черговий по місту Костянтин Цепенніков завітав до регіонального офісу одного з найбільших операторів України. Мета — упевнитись, що дніпряни матимуть стабільний мобільний зв’язок та інтернет за будь-якого сценарію, передає “Наше місто“.

«Я поспілкувався з керівництвом регіонального представництва компанії та упевнився, що мобільний оператор готовий до зимового періоду. Побачив, що компанія зробила якісні висновки, і зараз немає сумнівів щодо гідного проходження цього сезону», — розповів Костянтин Цепенніков, заступник міського голови Дніпра з питань цифрової трансформації.

Компанія закупила чималу кількість генераторів та мобільних установок, аби забезпечити стабільне живлення системи протягом тривалого часу. Для роботи обладнання за можливих відключень світла є великий запас пального.

«До можливих відключень світла ми готуємось приблизно рік. Окрім генераторів, які ми вже закупили та надало місто, в планах закупити ще. Це дозволить мешканцям Дніпра та області користуватись мобільним зв’язком навіть під час довготривалих відключень електроенергії», — зазначив Олексій Куліненко, представник мобільного оператора.

Наступна точка перевірки — базова станція іншого мобільного оператора. Вона також має генератор, тож здатна підтримувати мобільний зв’язок у разі відключень світла. Заступник міського голови поспілкувався з технічним керівництвом компанії-оператора та на власні очі переконався, що на цьому майданчику було зроблено усі необхідні підготовчі роботи.

«Ми з представниками мобільного оператора оглянули базову станцію. Вона справно функціонує та повністю відповідає усім необхідним технічним характеристикам. Це дуже важливо, адже дозволить дніпрянам завжди залишатись на зв’язку», — наголосив Костянтин Цепенніков.

Мобільні оператори встановлюють генератори поруч з об’єктами, які забезпечують стабільний мобільний зв’язок.

«Генератори встановлені на базових станціях, які безпосередньо забезпечують абонентів мобільним зв’язком. З технічної точки зору генератор має двигун, антифриз та мастила, тож він потребує постійного обслуговування. Для цього в нас є договір з іншою компанією», — підкреслив Костянтин Неклеса, представник мобільного оператора.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: