Skip to content

Календар магнітних бур на жовтень: коли сонце не даватиме спокою голові

Календар магнітних бур на жовтень: коли сонце не даватиме спокою голові

У жовтні на українців чекають кілька геомагнітних сплесків. У такі дні метеозалежні люди можуть почувати себе зле. Коли саме потрібно буде приділяти своєму здоров’ю особливу увагу, повідомляє сайт «Наше місто».

З початком другого місяця осені активність геомагнітного поля досягне рівня шторму G1-G2 (незначна-помірна). Магнітні бурі такого рівня можуть значно вплинути на здоров’я метеозалежних людей та людей із серцево-судинними захворюваннями.

Прогнозується, що в жовтні сонячна активність буде коливатися від низької до помірної з активністю спалахів M-класу (R1-R2/мала-помірна). Таким чином Сонце буде неспокійним, тому його активність може змінюватися. Наразі можна очікувати кілька геомагнітних сплесків.

2 та 23 жовтня прогнозуються невеликі геомагнітні сплески. Вони можуть вплинути та стан здоров’я та психіки людини, проте не суттєво.

Але 22 жовтня очікується справжня магнітна буря. На відмінну від невеликих сплесків, магнітна буря здатна впливати як на метеозалежних людей, так і на цілком здорових. Чим довше буде такий вплив, тим більш вимотаною і роздратованою стає людина.

Для того, аби уникнути або зменшити вплив Сонця під час магнітних бур, варто дотримуватися таких порад:

  • зменшити час перебування на сонці;
  • робити легке ранкове тренування, яке покращить кровообіг та зменшить рівень стресу;
  • приймати контрастний душ, під час якого потрібно змінювати гарячу воду на холодну кожні 15 секунд;
  • виконувати дихальні вправи під час ходьби.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: