Skip to content

У Дніпрі тривають перевірки укриттів: що показало обстеження сховища в садочку №402 (Фото)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Укриття у садочку №402

У Дніпрі продовжуються ремонти укриттів у комунальних закладах. Сьогодні черговий по місту Артем Нідєлько перевірив, як проведено ремонт у садочку № 402, що на вулиці Богомаза. Укриття тут облаштували за кошти міської ради і воно готове прихистити 220 дітей та 50 працівників садочку, передає “Наше місто”.

«Ремонт укриття в садочку закінчився влітку і за цей час колектив майже повністю зміг обладнати його для перебування діточок. Тут є все необхідне, дотримані вимоги стосовно облаштування укриттів: є два входи/виходи, є санвузол, є обладнані місця, де можуть перебувати діти, є пожежна безпека, вогнегасники, прилади, через які можна сповіщати про повітряну тривогу. Також тут є вентиляція, аварійне освітлення та інтернет. Загалом садочок підготувався і укриття готове для того, аби приймати діточок та вихователів», – підсумував перевірку директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Артем Нідєлько.

До облаштування укриття працівники садочку підійшли дуже серйозно. Тут створили різні зони для того, аби діти могли і гратися, і навчатися, і просто відпочивати. Проте за словами педагогів, найголовніше, щоб діти в укритті не відчували страх і тривогу.

У найближчий час укриття дообладнають ще вказівниками, шанцевим інструментом, завезуть питну воду та медикаменти для надання першої медичної допомоги.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: