Skip to content

До самої декретної відпустки була на фронті: історія бойової медикині з Дніпра

Валерия Федоренко

До останнього місяця вагітності була на фронті: історія бойової медикині з Дніпра

Неочікуване кохання під ракетами трапилося з бойовою медикинею Анною Сєлєдковою. До війни жінка жила цивільним життям та виховувала двох чарівних донечок. А після повномасштабного вторгнення, на фронті зустріла справжнє кохання. Яка історія кохання бойової медикині з позивним Тіффані, – розповідає сайт «Наше місто» з посиланням на Відкритий.

З липня 2022 року бойова медикиня Анна Сєлєдкова рятує життя військовим на фронті. Там же жінка й зустріла своє справжнє кохання – військового Олександра.

«Після лікарні, в котрій спочатку була волонтером, збагнула, що на фронті не вистачає людей. Я вже зрозуміла, що крові не боюсь. Пройшла в Києві медичні курси і відпросилась у своїх доньок на фронт», – розповідає «Тіффані».

Олександра бойова медикиня вперше побачила під час знайомства з ротою іншого взводу.

«На цьому би все могло закінчитися, але Олександр зі своїм упертим характером одразу почав мене «завойовувати». Він видавав з себе хворого, просив вітамін С», – ділиться Анна.

Так військовий почав приїздити до взводу Анни, аби частіше бачити жінку, та дарувати їй квіти: «Тільки одні вже починають в’янути, як він дарує наступні», – розповідає жінка.

«В день, коли нас вивели з доукомплектування, а Олександр разом з побратимами виходив на небезпечні бойові позиції, він вирішив вперше зізнатися мені про свої почуття, – каже медикиня й додає, – я не одразу відповіла взаємністю, але дуже хвилювалася за нього».

Зараз бойова медикиня Анна носить під серцем українця.

«Він вже відчуває що відбувається, слухаючи усі моменти контрнаступу зсередини. Тому для мене він, напевно, головний Герой».

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: , ,

Поділитися: